Jeśli szukasz efektownych i oryginalnych schodów na zamówienie, szklane schody wspornikowe mogą być dla ciebie idealnym rozwiązaniem, ponieważ wydają się być zawieszone na ścianie bez dodatkowego wsparcia.

Może się wydawać, że idziesz w powietrzu, kiedy wchodzisz po takich schodach. Taka iluzja z pewnością jest ciekawa i zaintryguje wiele osób.

Przyciągające wzrok, oryginalne szklane schody wspornikowe

Wspornikowe schody szklane z balustradą

Szklane schody wspornikowe mogą z łatwością stać się prawdziwym punktem centralnym każdego wnętrza. Używasz schodów prawie każdego dnia, więc opłaca się zrobić je jak najlepiej oraz wybrać taki projekt, który najbardziej nam odpowiada. Przezroczysty i dyskretny charakter szkła sprawia, że doskonale pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrz. Wszelkie dekoracje ścienne będą nadal dobrze widoczne, a światło będzie mogło swobodnie przechodzić przez przestrzeń. Korytarze i klatki schodowe często mogą być jednymi z najciemniejszych obszarów w domu, więc szklane schody i balustrady pomagają łatwiej przenikać światłu słonecznemu i sztucznemu.

Aby uzyskać dodatkowy, interesujący efekt, możesz dodać światła LED do każdego stopnia, balustrady lub wzdłuż ściany na klatce schodowej. Oprócz oświetlania wspaniałej architektury i projektu schodów, światła LED są również niezwykle praktyczne i pomagają poprawić bezpieczeństwo. Wybierz kolorowe światła, aby uzyskać dodatkowy akcent. Możesz wybrać balustradę całoszklaną, aby zachować wyjątkową architekturę schodów.

Każdy stopień schodów wspornikowych jest mocowany do ściany za pomocą ukrytego mocowania. Rodzaj zastosowanego mocowania będzie zależał od położenia schodów oraz stanu ściany nośnej.
Z pewnością schody szklane balustrady wspornikowe są najłatwiejsze do zainstalowania, gdy budujemy nową ścianę. W ten sposób możemy poinformować ekipę budowlaną o tym, jak konkretnie należy zbudować wzmocnioną stalą ścianę. Szklane schody wspornikowe można również zainstalować w istniejącej nieruchomości, ale przed wykonaniem tej czynności należy zasięgnąć porady inżyniera budowlanego.

Previous post Czy warto stosować suplementy diety?
Next post Co stosujesz na polach w walce z chwastami?